Agnieszka – UWOLNIENI 2019

Agnieszka – UWOLNIENI 2019

Miała szczęśliwe dzieciństwo. Do momentu kradzieży. Wówczas ojciec zaczął pić, matka nie poradziła sobie z sytuacją. Próba samobójcza ojca, później jej. Szykanowanie w szkole, złe towarzystwo. Pierwsza ciąża, potem druga. Związek z majętnym człowiekiem, przez co miała dostęp do narkotyków. Później była ofiarą przemocy domowej. Do momentu, aż jej córka nie zobaczyła jej skatowanej przez partnera. Obiecała sobie, że jej dzieci nigdy nie zobaczą jej w takiej sytuacji. Od tamtej pory zaczęła się leczyć i wyszła z uzależnienia.

Agnieszka – UWOLNIENI 2019 – Trailer

Artur - UWOLNIENI 2019

Jego matka po awanturze wyskoczyła z okna. Ojciec go bił. Pierwszą próbę samobójczą miał za sobą w wieku 9 lat. Trafił na złe towarzystwo. W wieku 18 lat był już silnie uzależniony od alkoholu. W wieku 19 lat trafił do Zakładu Karnego. Urodził się mu syn i wtedy coś się […]