Paweł – UWOLNIENI 2019

Od dziecka kochał sport. Gdy zmienił szkołę, nauczyciel nie docenił jego umiejętności i nie mógł kontynuować swojej pasji. Wpadł w złe towarzystwo, zaczął kraść, ścigać się i dokonywać napadów. Trafił do poprawczaka. Po roku wyszedł na wolność, aby za chwilę wrócić. Jako 17 latek miał już status recydywisty. Został skazany i osadzony w Zakładzie Karnym. Gdy wyszedł na wolność zaczął organizować grupy przestępcze. Miał ogromny majątek. Wpadł. Dostał propozycję wydania swoich wspólników albo piętnastu lat więzienia. W więzieniu nawrócił się. Wyszedł, pojechał do Anglii, tam został bezdomnym. Zaczął pracować na skupie złomu. Pomógł mu pewien ksiądz. Posłuchajcie historii Pawła.

Paweł – UWOLNIENI 2019
Paweł – UWOLNIENI 2019 – Trailer

Paulina - UWOLNIENI 2019

Wychowywała się w rodzinie zastępczej. Jej rodzice pili, dziadkowie, którzy ją wychowywali również. Była gnębiona w szkole. Jej ojciec zmarł. Uciekła do matki. Miała próbę samobójczą. Uratował ją były partner, z którym ma dwójkę dzieci. Zaczęła brać narkotyki razem z nim. Doznała całej gamy przemocy ze strony partnera. Jak dalej […]