Agnieszka – UWOLNIENI 2019

Miała szczęśliwe dzieciństwo. Do momentu kradzieży. Wówczas ojciec zaczął pić, matka nie poradziła sobie z sytuacją. Próba samobójcza ojca, później jej. Szykanowanie w szkole, złe towarzystwo. Pierwsza ciąża, potem druga. Związek z majętnym człowiekiem, przez co miała dostęp do narkotyków. Później była ofiarą przemocy domowej. Do momentu, aż jej córka nie zobaczyła jej skatowanej przez partnera. Obiecała sobie, że jej dzieci nigdy nie zobaczą jej w takiej sytuacji. Od tamtej pory zaczęła się leczyć i wyszła z uzależnienia.

Agnieszka – UWOLNIENI 2019

Audycja emitowana na antenie Katolickiego Radia Podlasie 2019-12-14

Marek - UWOLNIENI 2019

Jego mama zmarła, gdy miał 17 lat. Przestał chodzić do szkoły. Jego brat był uzależniony od narkotyków, ojciec od alkoholu. Sam zaczął brać narkotyki i pić. Został oszukany przy sprzedaży mieszkania, które otrzymał po mamie. Zaczął uprawiać hazard, przez który został bezdomny. Trafił do ośrodka dla samotnych matek. Co działo […]