Paulina – UWOLNIENI 2019

Wychowywała się w rodzinie zastępczej. Jej rodzice pili, dziadkowie, którzy ją wychowywali również. Była gnębiona w szkole. Jej ojciec zmarł. Uciekła do matki. Miała próbę samobójczą. Uratował ją były partner, z którym ma dwójkę dzieci. Zaczęła brać narkotyki razem z nim. Doznała całej gamy przemocy ze strony partnera. Jak dalej potoczyły się losy Pauliny?

Paulina – UWOLNIENI 2019

Audycja emitowana na antenie Katolickiego Radia Podlasie 2019-12-14

KONSPEKT ZAJĘĆ (10)

Tytuł zajęć: Wysłuchaj mnie, proszę… * bohater filmu Paweł Cwynar napisał książkę pt. Wysłuchaj mnie, proszę… Cele: Podniesienie świadomości na temat skutków agresji i przestępczego stylu życia. Zwrócenie uwagi na readaptację społeczną skazanych. Ukazanie znaczenia duchowości w życiu skazanych i byłych skazanych. Czas trwania: 2 x 45 minut Metody: mini […]